Haber

Ortalığı birbirine kattıkları kazadan sonra kaçtılar

MAHMUTBEY-Odayeri Temas Yolu’nda, şoförünün makas atarak ilerlediği argüman edilen araba, önündeki iki arabaya çarptı. Baht yapıtı yaralananın olmadığı kazada ortalığı birbirine katan şoför ve yanındakiler arabası bırakıp yaya olarak kaçtı. Cep telefonu kamerasıyla kaçanları görüntüleyen bir vatandaş, içinden 7-8 kişinin indiğini tez ettiği arabadaki içki şişesini gösterdi.

Kaza, dün saat 19.30 sıralarında, Kuzey Etraf Otoyolu Mahmutbey-Odayeri İrtibat yolunda meydana geldi. Argümana nazaran, yolda makas atarak ilerleyen şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği 22 ABZ 652 plakalı araba, önündeki iki arabaya çarptı. Savrularak duran araçlarda hasar oluşurken, kazada talih yapıtı yaralanan olmadı. Ortalığı birbirine katan şoför ve yanındakiler arabası bırakıp yaya olarak kaçtı.

“BU ARAÇ MAKAS ATARAK GELDİ”

Akan trafikte araçların ortasından kaçan şahıslar, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Çeken kişinin imajlarda, “Arabayı bırakıp kaçıyorlar, belliydi zaten. Bu araç makas atarak geldi. İçerisinde 7-8 kişi vardı. Bu iki araca çarpıp kaçtılar. Gördüğünüz üzere araçta alkol ve enerji içeceği var. Çok süratli bir şekilde geldiler ve iki araca çarptılar. İnsanlar hala şokta” dediği duyuluyor.

Polis, kazaya ait çalışma başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu