Teknoloji

WhatsApp’a Kullanıcı Adı Özelliği Geliyor! İşte İlk Bilgiler

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın 2.23.11.15 kodlu Android beta sürümü henüz yayınlanmadı. geliştiriliyor yeni bir özelliğin yolda olduğunu açıkladı. Siz söylemeden önce biz söyleyelim; evet bu özellik Telegram’da yıllardır mevcut. WhatsApp, Telegram’ın bir özelliği daha kopyalamaya hazırlanıyorsöyleyebiliriz .

WhatsApp’ın üzerinde çalıştığı özellik, tüm kullanıcılara özel. kullanıcı adlarına sahip olacak Yani Instagram, Twitter ve Telegram’da olduğu gibi kullanıcı adı özelliği yakında WhatsApp’a da gelecek. WhatsApp’ın üzerinde çalıştığı yeni özellik, birçok kullanıcı Çalışacakbenziyor

Telefon numarası paylaşmaya gerek yok

WhatsApp’ın kullanıcı adı özelliği sayesinde kullanıcılar birbirleriyle etkileşim kurabilmektedir. telefon numaralarını paylaşmak için gerek kalmayacak. Çünkü kullanıcılar birbirlerinin benzersiz kullanıcı adlarını kullanarak iletişim kurabilecekler. WhatsApp’ta Ayarlar bölümüne giren kullanıcı buradan da üst sıralara çıkıyor. profil bölümüneona dokunduğunda, kullanıcı adını belirtebileceği yeni bir bölüm görecek.

WhatsApp’ın yeni özelliği şu anda geliştirilme aşamasında olduğu için elde edebildiğimiz bilgiler de oldukça sınırlı . Ancak çok da uzak olmayan bir gelecekte bu durumun değişeceğini düşünüyor. Beta sürüm kullanıcıları bu özelliği kullanabilir. ne zaman kullanabilirler, sizinle daha fazla bilgi paylaşma fırsatı bulacağız.

Son zamanlarda WhatsApp’a gelen yeni özelliklerden haberiniz var mı?

koycegiz-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu